15.10.2019

Firma Bossard, międzynarodowy partner w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z zakresu elementów złącznych oraz ich inżynieringu i logistyki, z filią w Radomiu, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Systemów Logistycznych (VMI-Vendor Managed Inventory).

Miejsce pracy: Radom (pełny etat)

Nasze Oczekiwania:

  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • ponadprzeciętna wiedza z zakresu nowych technologii
  • umiejętność sprawnego posługiwania się pakietem MS Office (Excel, Power Point, Outlook)
  • wiedza z zakresu konfiguracji urządzeń IT
  • umiejętność planowania i kreatywnego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność, również w zakresie wyjazdów służbowych

Twoje Obowiązki:

  • projektowanie systemów logistycznych
  • instalacja systemów logistycznych
  • nadzór nad przepływem i kompletacją komponentów
  • nadzór nad istniejącymi systemami logistycznymi
  • nadzór nad przepływem komponentów systemów logistycznych
  • praca z raportami oraz MS Office
  • doradztwo techniczne klientom B2B

Twoimi dodatkowymi atutami będą:

  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie w sprzedaży B2B (preferowane w branży technicznej)
  • wiedza na temat gospodarki magazynowej oraz systemów produkcji
  • umiejętność negocjacji
  • łatwość nawiązywania kontaktów

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pakiet benefitów
  • możliwość rozwoju osobistego (szkolenia językowe, personalne)
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia techniczne, branżowe)
  • ciekawą i satysfakcjonującą pracę w międzynarodowym środowisku
  • pakiet wiedzy oraz niezbędnych narzędzi pomagających w realizacji zadań
  • oraz... że Twój dzień w pracy nigdy nie będzie rutyną

Pozwól nam się zauważyć!

Osoby zainteresowane naszą ofertą i spełniające w/w wymagania, chcące rozwijać z nami swoje pasje oraz kompetencje, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w językach polskim i angielskim na adres e-mail: poland@bossard.com.

W swojej aplikacji prosimy uwzględnić klauzulę: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity z dnia 28 czerwca 2016 r. Dz.U. z 2016 roku, poz. 922).

Wszystkim kandydatom gwarantujemy poufność. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.