Choose your country or region

Deutschland

DE EN

España

ES EN

France

FR EN

Ireland

EN

Österreich

DE EN

Polska

PL EN

Schweiz / Suisse / Svizzera

DE FR IT EN

Sweden

EN

Global

EN

Please start typing to get suggestions.

Suggestions are being loaded.

Search suggestions

Product categories

Product suggestions

Pracovník zákaznického servisu

O společnosti Bossard:

Společnost Bossard, jejíž centrála se nachází ve švýcarském městě Zug, zaujímá přední postavení na trhu spojovací techniky v Evropě, Severní Americe a Asii. Skupinu Bossard tvoří globální síť 83 podniků s celkem 2 500 zaměstnanci. Naše snaha vyniknout a důsledné prosazování inovací umožnily trvalý růst a úspěšné působení na trhu, které trvá již 190 let. Naše hlavní oblasti působnosti jsou prodej spojovacích prvků, aplikační inženýring zaměřený na optimalizaci výrobních a montážních procesů a řešení v oblasti logistiky, umožňující transformaci výrob v duchu Průmyslu 4.0.

Do našeho týmu v Brně hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:

Pracovní náplň:

  • Správa společného e-mailu zákaznického servisu,
  • Zpracovávání objednávek zákazníků (zadávání do ERP systému),
  • Zpracovávání rámcových objednávek zákazníků -> včasné objednávání nestandartních dílů na centrální sklad (komunikace s oddělením nákupu ve Švýcarsku),
  • Komunikace se zákazníky ohledně dodávek (logistické informace),
  • Příprava nabídek v ERP systému,
  • Komunikace nabídek obchodním zástupcům/zákazníkům.

Požadavky:

  • Minimálně středoškolské vzdělání technického nebo ekonomického směru,
  • 3 roky praxe na obdobné pozici (v případě vysokoškolského vzdělání i absolvent),
  • Pokročilá znalost anglického jazyka,
  • Dobrá znalost MS Office (Excel, Word, Outlook),
  • Zájem o obchod/orientace na výsledek,
  • Schopnost práce v týmu,
  • Ochota samostatně vyhledávat informace/učit se novým věcem.

Nabízíme:

  • Zajímavou práci ve stabilní mezinárodní společnosti s odpovídajícím ohodnocením,
  • Podrobné zaškolení do problematiky spojovacího materiálu a obchodních dovedností,
  • Možnost dalšího profesního růstu.
  • Benefity: Roční individuální bonus v závislosti na dosažených výsledcích, 5 týdnů dovolené, 2 sick-days za pololetí, Možnost práce z Home Office 2x týdně, Stravenkový paušál, Notebook, Příspěvek na vzdělávání.

V případě zájmu prosím zasílejte Vaše CV na: info-bcz@bossard.com