O společnosti Bossard:

Společnost, jejíž ústředí sídlí ve švýcarském městě Zug, zaujímá přední postavení na trhu spojovací techniky v Evropě, Americe a v asijsko-pacifické oblasti. Skupinu Bossard tvoří globální síť podniků s více než 2 500 zaměstnanci ve více než 80 lokalitách a pečlivě vybraných mezinárodních partnerských podniků ve všech částech světa. Naše snaha vyniknout a důsledné prosazování inovací umožnily trvalý růst a úspěšné působení na trhu, které trvá již více než 188 let. Naše hlavní oblasti působnosti jsou prodej spojovacích prvků, aplikační technika a poradenské služby zaměřené na optimalizaci výrobních a montážních postupů a řešení v oblasti zákaznické logistiky, umožňující transformaci v duchu Průmyslu 4.0.

Do našeho týmu v Brně hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:

Pracovník zákaznického servisu pro KVT – Fastening s.r.o.

Pracovní náplň:

  • Zpracovávání objednávek zákazníků (zadávání do ERP systému),
  • Sledování termínů dodání a komunikace se zákazníky ohledně dodávek (logistické informace),
  • Vyřizování dotazů zákazníků ohledně cen produktů, technických specifikací, objednacích množství, dodacích termínů, apod.,
  • Zpracovávání nabídek produktů pro zákazníky (včetně kalkulací),
  • Sledování nabídnutých projektů a vyvíjení aktivit směřujících k uzavření obchodu,
  • Komunikace s obchodními zástupci, techniky a logistiky prostřednictvím CRM/e-mailu/telefonu,
  • Koordinace speciálních zásilek,
  • Zpracovávání dobropisů,
  • Správa zákaznických web-portálů (aktualizace dodacích termínů, stavu zásob, apod.).

Požadavky:

  • Minimálně středoškolské vzdělání technického nebo ekonomického směru,
  • Minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici,
  • Výborná znalost českého nebo slovenského jazyka (rodilý mluvčí),
  • Pokročilá znalost anglického jazyka (pravidelná komunikace s vedením v zahraničí),
  • Dobrá znalost MS Office (Excel, Word, Outlook),
  • Zkušenosti s ERP/CRM systémy výhodou,
  • Systematický přístup k pracovním úkolům a samostatnost v jejich řízení,
  • Výborné komunikační schopnosti/schopnost práce v týmu,
  • Ochota samostatně vyhledávat informace/učit se novým věcem,
  • CV v českém i anglickém jazyce.

Nabízíme:

  • Zajímavou práci ve stabilní mezinárodní společnosti s odpovídajícím ohodnocením,
  • Moderní a příjemné pracovní prostředí a profesionální tým spolupracovníků,
  • Podrobné zaškolení v oblasti prodávaných produktů a obchodních dovedností,
  • Benefity: notebook, mobil, 5 týdnů dovolené, 4 sick days, Příspěvek na vzdělávání.

V případě zájmu posílejte své CV v českém i anglickém jazyce na: info-bcz@bossard.com