BN 27734
Overlay
BN 27734
Marka
EK 120/42CFM
Materiał
Różne materiały
Numer ONZ
Cechy zastosowania produktu
Opis
Cechy produktu
  • Głowica Typu C o bardzo szerokim zakresie zaciskania do 400 mm²
  • Siła zaciskania 120 kN
  • Skok / szerokość otwarcia 42 mm
  • Cykl zaciskania 8 s (z ARS) do 9 s (w zależności od przekroju)
  • Pojemność akumulatora 4,0 Ah, Li-Ion (72 Wh)
  • Ilość zaciśnięć ok. 115 przy 150 mm² Cu DIN
  • Napięcie akumulatora 18 V
  • Temperatura otoczenia -12 °C … + 40 °
  • Do 60 % mniej zaciśnięć dzięki szerokiemu zagniataniu w porównaniu z narzędziami 6 t
  • Łatwa obsługa dzięki optymalnemu rozłożeniu ciężaru
  • Wszystkie dane narzędzi widoczne dzięki wyświetlaczowi i aplikacji i-press®
  • System bateria Makita
  • Wszystkie dane można łatwo odczytać przez Bluetooth
  • Otwarta głowa, obrotowa
  • Zapewnienie jakości za pomocą sygnałów wizualnych i dźwiękowych w przypadku błędu
  • Czas ładowania baterii 36 min.
  • Bezproblemowa praca dzięki wyważonemu środkowi ciężkości
  • LED do oświetlania obszaru roboczego
  • 2-stopniowy układ hydrauliczny z szybkim posuwem i skokiem mocy
  • Prosty i bezpieczny: automatyczne cofanie po zakończeniu operacji
  • Zawsze gotowy do użycia dzięki wskaźnikowi naładowania akumulatora i serwisowi
Informacje o produkcie, instrukcja obsługi/karta charakterystyki, dopuszczenia: www.klauke.com
Instrukcje bezpieczeństwa
Numer UN
Transport i przechowywanie
Prawidłowa obsługa, transport i użytkowanie baterią wymaga znajomości obowiązujących przepisów.
Dalsze uwagi dotyczące ryzyka szczątkowego można znaleźć na stronie: Uwagi dotyczące użytkowania
Zakres dostawy
1 Zaciskarka hydrauliczna zasilana bateryjnie
1 Makita bateria RAL40 18 V / 4,0 Ah, Li-Ion (72 Wh)
1 Makita ładowarka LGL1 do 18 V Li-Ion bateria