Wybierz swój kraj lub region

Deutschland

DE EN

España

ES EN

France

FR EN

Ireland

EN

Österreich

DE EN

Polska

PL EN

Szwecja

SV EN

Netherlands

NL EN

Norwegia

EN

Global

EN

Zacznij pisać, aby uzyskać sugestie

Sugestie wyszukiwania

Sugestie są ładowane

Sugestie dotyczące produktów

Magazynier

Żyjemy w fascynującym świecie. Jesteśmy otoczeni przez niesamowite przedmioty, połączone za pomocą wkrętów, śrub i nakrętek. Bossard to więcej niż tylko biznes – to coś, czym nasza rodzina zajmuje się od siedmiu pokoleń. To nasza historia i dziedzictwo. Chcemy tworzyć klimat sprzyjający działaniu i zmianie. Zależy nam, aby pracownicy odnosili sukcesy i doceniamy ich zaangażowanie w osiąganie założonych rezultatów.

Oferujemy szeroki zakres możliwości rozwoju kariery oraz wykorzystania i poszerzenia swoich umiejętności w dynamicznym międzynarodowym środowisku biznesowym. Zatrudniamy ponad 2900 pracowników w 82 lokalizacjach w 31 krajach na całym świecie. Doceniamy oraz promujemy różnorodność, kreatywność, niezależność i profesjonalizm.

W związku z rozwojem naszego oddziału w Polsce, poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier
/Warehouseman/

Praca stacjonarna na pełen etat w magazynie w Radomiu

Kogo szukamy

Skrupulatnej, odpowiedzialnej, sprawnej fizycznie osoby z zamiłowaniem do ładu i porządku, otwartej na pracę w grupie i pod presją czasu, chętnej do realizowania się w profesjonalnym, rozwojowym zespole.

Co oferujemy

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia z pakietem benefitów pracowniczych
  • Interesującą i satysfakcjonującą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Pakiet wiedzy oraz niezbędnych narzędzi pomagających w realizacji zadań
  • Sprzyjające warunki do rozwoju osobistego i zawodowego (szkolenia techniczne, językowe, komunikacyjne)
  • Kolaboracyjny charakter pracy w doświadczonym zespole o płaskiej strukturze
  • Nowoczesne i ergonomiczne miejsce pracy

Twoje zadania

  • Załadunek i rozładunek towarów
  • Przyjmowanie dostaw i kontrola ich zgodności z dokumentacją oraz systemem magazynowym
  • Pakowanie i wysyłka towarów do klienta zgodnie z obowiązującymi procedurami i przy użyciu programów/narzędzi magazynowych
  • Transport towarów od/do dostawcy/podwykonawcy/klienta
  • Troska o sprawność i właściwą eksploatację środków transportowych
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji
  • Właściwe przechowywanie i składowanie towarów i dokumentacji magazynowej
  • Dbałość o porządek w magazynie i na terenie przyległym
  • Ewidencja przyjętych i wysłanych materiałów opakowaniowych
  • Aktywny udział w przygotowywaniu miesięcznych raportów
  • Wykonywanie innych poleceń przełożonego zgodnych z umową o pracę, zakresem czynności oraz obowiązującym prawem
  • Współpraca z innymi działami w celu osiągania założonych celów rocznych firmy
  • Przestrzeganie Zasad Przewodnich organizacji oraz postępowanie zgodne z jej kulturą organizacyjną

Twój profil

  • Sprawność fizyczna, brak ograniczeń zdrowotnych w zakresie podejmowania w/w czynności
  • Skrupulatność, zamiłowanie do porządku, odpowiedzialność
  • Znajomość narzędzi MS Office
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub równoważne połączenie wykształcenia technicznego i doświadczenia
  • Dobra organizacja pracy, elastyczność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Optymistyczne podejście do powierzanych zadań oraz proaktywna postawa w poszukiwaniu rozwiązań
  • Uczciwość, lojalność, zorientowanie na cel i działanie
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Prawo jazdy kategorii B

Jesteś zainteresowany dołączeniem do zwycięskiego zespołu? Wyślij nam swoje CV na maila poland@bossard.pl.